O Firmie
 

Bau-Mix działa od 2008 roku. Jestesmy firmą budowlaną. Nie jesteśmy firmą, która robi wszystko. Specjalizujemy się w takich dziedzinach budownictwa jak docieplenia budynków, tynkami oraz wylewkami maszynowymi. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w powyższych dziedzinach budownictwa dlatego można nam w stu procentach zaufać.

 

Firma Bau-Mix swoją markę na rynku wypracowała dzięki sprawdzonej kadrze i nowoczesnemu sprzętowi budowlanemu. Zawsze dotrzymujemy terminów realizowanych zleceń. A dzięki temu, że jesteśmy dużą firmą możemy podejmować usługi dla developerów, instytucji publicznej jak i klientów indywidualnych. Ceny naszych usług są bardzo konkurecncyjne do jakości wykonywanych robót budowlanych.

 

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego robimy wszystko aby sprostać ich oczekiwaniom i wymaganiom. Zawsze dla naszych klientów zapewniamy pełne wsparcie, rzetelną informację i wycenę. Na bieżąco jesteśmy z różnymi nowymi technologiami budowlanymi i jeżeli są one godne uwagi to je wdrażamy. Wykonujemy prace z materiałów własnych od sprawdzonych dostawców jak i powieżonych od zleceniodawcy.

Dlatego drogi Kliencie!   Jeżeli jesteś na naszej stronie i chcesz mieć sprawdzonego wykonawce zapraszamy do kontaktu. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Bau-Mix Realizacja: Palmax.pl